Vyriškos šukuosenos – tendencijos šiandien

Šiandien būdų patobulinti savo išvaizdą yra begalės –pradedant papildų vartojimu, baigiant grozio chirurgija. Kaip ten bebūtų, vienas puikiauisų būdų atsinaujinti atėjus pavasariui – apsilankyti kokybiškame grožio salone, kur siūlomos moteriškos bei vyriskos sukuosenos, puoselėjamas jūsų plaukų, veido grožis ir dirba kompetetingi grožio meistrai. Būtent apie vieną tokių grožio salonų, esančių pačioje sostinės širdyje, šiandien ir pakalbėsime.

Salonas Greenas

Šukuosenų meistraiSalonas Greenas įsikūręs Vilniaus centre, klientus džiugina puikiu grožio meistrų darbu. Salono siūlomos kirpimo bei šukavimo paslaugos, makiažo paslaugos, darbas su puikiomis ir aukštos kokybės priemonėmis padeda pasiekti patį geriausią rezultatą bei paryškinti jūsų netūralų grožį. Jaunatviška dvasia dvelkiantis salonas didelį dėmesį skiria grožio naujienoms, todėl internetinėje salono svetainėje rašomas išsamus naujienų blogas, kuriame klientai gali pasiskaityti apie naujausias grožio pasaulio tendencijas, pasidomėti naujausiomis priemonėmis bei sužinoti apie vykusius renginius. Salono Greenas išleista vardinė grožio priemonių linija padės jums ne tik atgaivinti ir sustiprinti savo plaukus, bet ir įgauti pasitikėjimo savimi. Apie tai pakalbėsime kiek vėliau, tačiau dabar aptarsime vieną iš pagrindinių salono paslaugų – nepriekaištingą moteriškų ir vyriškų šukuosenų kūrimą. Nenuostabu, kad išorinis žmogaus grožis socialiniame gyvenime ypač svarbus, bent jau kuriant pirminį įspūdį. Nuo seniausių laikų šukuose moterims buvo būdas išreikšti save, pabrėžti savo unikalumą. Jeigu pažvelgtume į visus istorinius laikotarpius, pastebėtume, kad senovės Romoje, Graikijoje, vėliau – renesanso, baroko, klasicistiniais laikotarpiais vyravo įspūdingos moterų, vėliau ir vyrų, šukuosenos, kurios buvo nešiojamos ilgai, reikalaudavo atsakingo meistrų darbo ir tam tikros moteris ar vyro laikysenos. Kiekviena atsiradusi nauja šukuosena ar stilius visada išreikšdavo, kad kažkas visuomenėje keičias, atsiranda naujovių, apie kurias skelbti žmogus pradeda per savo išvaizdą. Būtent tokias naujoves skelbti norisi pavasarį, kada kūnas trokšta išsilaisvinimo iš žiemos pilkumos, o siela nori naujų vėjų. Jeigu kaip tik dabar jaučiate tą patį, pats metas užsukti į saloną Greenas, kur aukštos kvalifikacijos kirpėjai ir stilistai padės jums pasikeisti ir pasigražinti pagal jūsų pageidavimus.

Vyriškų šukusenų tendencijos

Šiandien kaip niekada didelį dėmesį savo šukuosenoms skiria vyrai. Jei daugybę amžių vyriškos šukuosenos būdavo daugiau ar mažiau vienodos, tai šiandien vyrai nešioja įvairaus ilgio plaukus, renkasi įvairiausią sušukavimo stilių, skiria daug dėmesio plaukų priežiūrai ir priemonėms. Šiandien akivaizdžiai į madą grįžęs patobulintas tarpukario vyro šukuosenos variantas, kada ilgesni plaukai paliekami viršugalvyje, o šonai kerpami trumpai, dažnai net gausiai paskutami. Toks vokiškas šukuosenos stilius tinka tiek formalioje aplinkoje, tiek siekiant pabrėžti savo unikalumą. Šiandien vyrai šukuosenas derina su barzdų auginimu ir formavimu, kas taip pat pastaraisiais metais į vyrų mados pasaulį plūstelėjo su kaupu. Atsirado gausi barzdos priemonių įvairovė, kuri tampa savotiška vyriško stiliaus išraiška. Šiandienines vyriškų šukuosenų madas galima apibūdinti kaip nenusibostančios klasikos, veržlumo, unikalumo, savotiško griežtumo ir, žinoma, subtilumo, mišinį. Visa tai, pasidarius naują šukuoseną, įgyti jums gali padėti salono Greenas meistrai, kurie pasiruošę padėti jums atnaujinti savo įvaizdį, paryškinti jūsų tobulus veido bruožus ar paslėpti defektus. Tadas – tikras skirtingų šukuosenų meistras, apsilankantis salone kas mėnesį ir išbandantis vis naujas tendencijas, niekada nenusivilia salono Greenas specialistų darbu. „Puikūs patarimai, kokybiškos ir kvapnios priemonės, gebėjimas įsiklausytį į kliento poreikius, nebijojimas eksperimentuoti ir, žinoma, puikus paslaugų kainos ir kokybės santykis – visada mane verčia sugrįžti būtent čia. Saloną Greenas rekomenduoju ir visiems savo draugams, besirūpinantiems savo išvaizda“- gerų žodžių negaili Tadas.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>