Xbox žaidimai – nuo ko priklauso konsolių žaidimų kainos?

XboxKiekvieno žmogaus poilsis – skirtingas. Vieni yra linkę klausytis muzikos, atsiriboti nuo aplinkos ir pabūti atskirai, žiūrėti filmus, gaminti, ar mokytis naujų įgūdžių. Vis dėlto, vis labiau populiarėja įvairiausi xbox zaidimai, bei kitų konsolių technologiniai sprendimai, kurie ne tik, kad leidžia įsikūnyti į skirtingus charakterius, tačiau taip pat ir pasiekti visų norimą poilsį. Įdomiausia yra tai, kad kompiuterinius žaidimus žaidžia ne vien tik vaikai, ar paaugliai, kaip iki šiol buvo įprasta – vis daugėja atvejų, kai ir šeimų galvos nusprendžia, jog būtent toks atsipalaidavimo būdas po sunkios dienoms jiems galėtų būti artimas.

Straipsnio įvade pabrėžėme, kad xbox, kaip konsolė, tampa vis populiaresnė. Tiesą sakant, playstation 4 zaidimai yra ne ką mažiau populiarūs – paprasčiausiai, itin dažnais atvejais žaidėjai pasirenką konsolę pagal norimą žaidimų tematiką. Kitaip tariant, jeigu žmones labiau domina sporto žaidimai, atitinkamai rinksis vieną konsolę, jeigu labiau šaudau – gaudau stiliaus, tada kitą. Be viso to, nuo konsolių pasirinkimo dažnai priklauso ir tai, kiek reikės sumokėti už atitinkamus žaidimus. Šiandienos straipsnio turinyje norėtume paanalizuoti, kiek xbox žaidimai galėtų kainuoti.

Pažymima, kad xbox žaidimai gali kainuoti nuo kelių eurų iki keliasdešimties. Visų pirmiausia, didžiausią įtaką kainai sudaro žaidimo naujumas. Kitaip tariant, jeigu tai yra tik ką pasirodęs žaidimas, už tai, kad konsolei pritaikytą technologinį sprendimą gautumėte pirmas, teks sumokėti daugiau. Atitinkamai, jeigu žaidimas nebėra toks populiarus, iš serijinių – ne pats naujausias, tada tikėtina, kad xbox žaidimai gali kainuoti ir gerokai pigiau. Identiška situacija yra pastebima ir su playstation konsolėmis.

Žaidimų kainos gali taip pat skirtis ir nuo populiarumo. Šiuo atveju įžvelgti galima pačių žaidimo konstrukcijų sudėtingumą, ilgumą – patį pateikimą. Kai kurie žaidimai, kad ir itin reklamuoti, žmones nuvilia, tad populiarumo burbulas susprogti gali akimirksniu. Tokie žaidimai, prarasdami paklausą rinkoje, itin greitai nusirita prie pačių pigiausių, tad, jeigu galvotumėte suteikti žaidimui antrąjį šansą – galite pasidairyti po pastaruosius būtent tokiu būdu.

Galiausiai, xbox žaidimai iš esmės nekainuoja daug. Kaip ir buvome užsiminę, kai kurie iš jų galėtų kainuoti vos keletą eurų – kiti, kurie buvo tik ką išleisti, gali pareikalauti ir keliasdešimties. Vis dėlto, suvokiant kūrėjų indėlį, sunkų darbą, bei papildomas sąnaudas, kol žaidimas pasiekia galiausiai jūsų rankas, investicija yra verta savų pinigų.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>