Žaidimas naršyklėje – patogus būdas pramogauti

Kai kompiuteryje nepakanka vietos naujoms didelėms programoms išsaugoti, o kažką žaisti vis tiek norisi, žaidimas naršyklėje gali būti geriausias pasirinkimas. Žaidimus naršyklėje mėgsta rinktis ir tie, kurie reguliariai žaidžia, ir tie, kurie tik kartais nutaria praskaidrinti sau nuotaiką.

Neapkrauna kompiuterio

Viena iš priežasčių, kodėl žaidimas naršyklėje bus pranašesnis už tikrą, kompiuteryje įrašoma, bus ta, kad galima bus paprasčiausiai tą žaidimą žaisti neapkraunant kompiuterio papildomais duomenimis. Šiuolaikiniai geri žaidimai dažniausiai užima bent kelis ar keliolika gigabaitų vietos kompiuterio atmintyje, o tai jį labai lėtina. Be to, gali netgi tekti ištrinti kažkokius kitus duomenis tam, kad būtų galima įrašyti šiuos. Taigi, žaidimai naršyklėje yra gera praktika nenorintiems kažko įrašinėti į kompiuterį bei ištrinti.

Didesnė įvairovė

Kompiuteriniai žaidimaiVėlgi, lyginant su įrašomais žaidimais, žaidimai naršyklėje turi privalumą, nes jų įvairovė yra lengviau pasiekiama. Ar tai būtų mokami, ar nemokami žaidimai, tačiau norint pradėti žaisti į kompiuterį įrašomą žaidimą, pirma reikia užtikrinti, kad kompiuterio parametrai tinkami, tuomet reikia ištrinti kažką seno, įsirašyti, suinstaliuoti žaidimą. Jeigu kažkas neveikia, dar ir taisyti. Tai užima tikrai nemažai laiko, per tą laiką jau būtų galima kelis žaidimus pažaisti internete. Taigi, žaidimai, kurie žaidžiami online, neverčia ilgai laukti, kol bus galima pradėti. Dėl to per tą patį laiką yra pasiekiama didesnė jų įvairovė. Žinoma, specifinius, itin sudėtingus ir daug operacijų reikalaujančius žaidimus kokybiškai žaisti bus galima tik įrašius į kompiuterį, tačiau nemaža dalis žaidimų yra labai paprasti ir jiems pakanka gero interneto ir ne paties lėčiausio kompiuterio.

Greitai užsikrauna

Net į greitą kompiuterį įsirašius naujausius strateginius ar lenktynių žaidimus, juos kaskart įjungiant teks palaukti iki 10 minučių, kol jie atsidarys. Daug kas priklausys ir nuo kompiuterio procesoriaus, laisvos atminties. Tačiau naršyklėje žaidžiami žaidimai visada užsikrauna labai greitai, tad nereikia ilgai laukti.

Galimybė turėti online duomenis

Dar vienas privalumas, dėl ko taip smagu žaisti Chrome, Explorer, Opera ar kitoje naršyklėje, tai, kad jūs iš karto matysite ir kitų žaidėjų duomenis, jeigu žaidimas yra tai numatęs. Galbūt net galėsite kartu su jais iškart ir žaisti, patekdami į tą pačią rezultatų palyginimo lentelę. Kai žinai, kad žaidi ne vienas, visada yra daug įdomiau, dėl to ir verta išmėginti tokias pramogas tiesiogiai internetu, savo naršyklėje.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>