Žieminiai batai iš latekso?

Darganos ir pūgos bei ilgi vakarai. Vienus depresija rudenį pulti pradeda, o kiti su slogia nuotaika ginasi perkratydami spintos turinį. Keista ar nelabai, tačiau šiemet Jūsų batų lentynoje turi atsidurti zieminiai batai iš latekso.

Mada apsisuko ratu

Batai žiemaiPagaliau minimalizmas ir gana stipriai išreikštas seksualumas paėmė viršų prieš komfortą ir nutrintus laisvalaikio batus. Žieminiai batai vyrams ir moteriski zieminiai batai pradėti siūti griežtų formų ir ryškių spalvų. Šiemet, siūlomi bateliai moterims su aukšta pakulne ir griežtomis linijomis.

Žiema ne itin tinkamas laikas batams su smailu ir trapiu kulniuku. Todėl ant podiumų lipa gražuolės su storu ir gremėzdišku kabliuku arba platforma. Vyrams rekomenduojami zieminiai batai irgi, kaip ir moterims, su dailia, bet nedidele pakulne.

Šių metų naujai sugrįžusi senovė – zieminiai batai – kojinės ir batai – vamzdžiai. Pastarieji padeda vizualiai paslėpti visus papildomus kilogramus arba jų pridėti tinkamoje vietoje, o kojos – blauzdos ir kiltis – atrodo itin elegantiška, liekna ir grakšti.

Spalvų paletė plati

Šiemet kuriami zieminiai batai įvairiausių spalvų. Nuo ryškios žalios iki kiek pabodusios raudonos ar klasikinės juodos. Zieminiai batai moterims tapo dar viena erdvė kūrybai ir individualumui pabrėžti. Todėl šie metai jus išlaisvina. Nebijokite dryželių, taškelių ir visų vaivorykštės spalvų. Paeksperimentuokite ir batus priderinkite prie skarelės ar rankinės arba meskite iššūkį nusistovėjusioms normoms ir prie klasikinio vyriško kostiumo apsiaukite raudonus lakuotus batelius.

Medžiagos

Pagaliau priėjome latekso temą. Tradicinių odos ar zomšinių batų kolekciją papildo naujos ir netikėtos medžiagos. Vyriski zieminiai batai ir net gi zieminiai batai vaikams siuvami iš latekso ir kitų netradicinių medžiagų.

Zieminiai batai deichmann siūlo platų asortimentą produkcijos. Dvejojančių paprastai ir greitai pasirenkami moteriski batai internetu.

Zieminiai rūbai ir apavas turi būti ne tik gražūs, tačiau ir kokybiški. Juk jiems teks Jus šildyti per šalčiausius speigus ir gūdžiausiais vakarais. Prekyba internete leidžia kokybiškus gaminiu pasiūlyti pigiau. Zieminiai batai gali tapti šventinės aprangos akcentu arba geros nuotaikos garantu. Šiemet, leidžiami visi eksperimentai.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>