5 parafino vonių privalumai odos priežiūrai

Sausa, pleiskanojanti oda – praeitis

ParafinasProcedūra parafino vašku yra puiki procedūra tiems, kurie kenčia nuo sausos odos. Ji ne tik suminkštins odą, bet ir giliai bei veiksmingai ją sudrėkins. Sausą odą paprastai sukelia keli veiksniai: oro permainos, vandens ir oro slėgio pokyčiai bei stresas. Procedūra parafino vašku puikiai tinka sausai odai, nes jis veikia kaip natūralus drėkiklis, iš odos ištraukia nešvarumus ir toksinus. Vaškas yra mineralinio aliejaus, bičių vaško, lanolino ir parafino mišinys; visi šie ingredientai padeda minkštinti ir drėkinti odą. Jis dažnai naudojamas SPA centruose ir salonuose kaip veido procedūros dalis. Šiltas vaškas tepamas ant veido ir kaklo, kur paliekamas, kol sukietėja. Parafino vonelės ir specialistės patarimai.

Gerina kraujotaką ir minkština sustingusius sąnarius

Procedūra parafino vašku daro stebuklus gerindama kraujotaką ir mažindama sąnarių sustingimą. Tai puikus būdas malšinti sąnarių skausmą, nes padidina kraujotaką ir sumažina raumenų patinimą. Šis poveikis išlieka net ir nuėmus vašką, todėl tai puiki procedūra žmonėms, kenčiantiems nuo lėtinio skausmo. Jei kenčiate nuo plantarinio fascito, parafino vaško procedūros gali padėti sumažinti skausmą. Procedūra taip pat padeda sumažinti uždegimą ir atpalaiduoti raumenis, todėl tai puiki skausmą malšinanti priemonė sergantiesiems fibromialgija. Vaškas taip pat veikia kaip masažo priemonė, didinanti pėdų kraujotaką. Tai gali padėti sergantiesiems diabetu, nes gali sumažinti pėdų opas ir kulnų šuorus.

Stiprina pažeistus plaukus ir nagus

Procedūra parafino vašku nuo seno naudojama trapiems nagams ir silpniems bei pažeistiems plaukams stiprinti. Šiltas vaškas atveria plaukų folikulus, o tai reiškia, kad plaukai yra ne tik stipresni, bet ir storesni bei greičiau auga. Tai taip pat puiki priemonė pleiskanoms ir galvos odos psoriazei gydyti. Ši procedūra taip pat labai naudinga dažytiems plaukams, nes padeda pamaitinti plaukus ir neleidžia jiems išblukti. Gydymas labai paprastas – tereikia užtepti vaško ant galvos odos ir plaukų ir palikti maždaug 15 minučių. Užtepę šilto vaško, galite užsidėti medvilninę kepuraitę arba dušo kepuraitę, kad vaškas išliktų šiltas ir ant plaukų tiek laiko, kiek norite. Vašku taip pat galima apdoroti nagus: tiesiog užtepkite jį ant rankų ir palikite maždaug 10 minučių.

Parafino vonia visiškai neskausminga

Parafino vaško procedūros yra visiškai neskausmingos, o tai puikiai tinka tiems, kurie nemėgsta patirti skausmo atlikdami grožio procedūras. Tai labai raminanti procedūra, kuri padeda nuraminti sausą ir pleiskanojančią odą, mažina uždegimus, gerina kraujotaką ir net drėkina plaukus bei nagus. Šiltas vaškas tepamas ant odos ir paliekamas, kol sukietėja. Jį galima tepti ant įvairių kūno dalių.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>