Ar verta pirkti naują butą?

Šiuo metu naujų butų pardavimai kasmet didėja ir daugelis, kurie ieško naujų namų, svarsto galimybę įsigyti tinkamą būstą. Parduodami butai Klaipėda daugeliui atrodo viliojantis pasiūlymas, tačiau jie nežino ar verta pirkti naują butą, ar geriau įsigyti senos statybos butą. Iš tikrųjų tai negalima pasakyti, kuris variantas geresnis, nes viskas priklauso nuo individualių klientų poreikių ir galimybių.

Saulės būstaiDaugelis svarstydami kokį butą pirkti, peržiūri daug skelbimų. Dabar skelbimų svetainėse gausu pasiūlymų skelbiančių, kad siūlomas naujų butų pardavimas Klaipėdoje už puikias kainas arba labai gerose vietose. Iš tikrųjų reikia labai atidžiai skaityti skelbimus ir peržiūrėti nuotraukas, nes ne visada pateikiama visa reikiama informacija ir gali būti klaidinama. Dažniausiai klaidinantys skelbimai dedami tų, kurie nori parduoti senos statybos butus su tam tikrais trūkumais, pavyzdžiui, butas parduodamas už didelę kainą, tačiau namo aplinka yra prasta arba butas yra prastoje vietoje. Tam, kad negaišti savo laiko vaikščiojimams po tokius butus, reikia mokėti atsirinkti skelbimus. Tiesa, jeigu renkatės tik iš naujos statybos butų, tai tokia klaidinanti informacija pasitaiko daug rečiau. Taigi, atidžiai žiūrėkite skelbimus ir atsirinkite tik tuos, kurie jums yra tinkami.

Svarstant ar geriau naujos statybos butas, ar senos statybos butas, reikia viską labai gerai apgalvoti. Skaičiuokite ne tik galutinę kainą už butą, bet ir vertinkite vietą, kurioje jis yra. Senos statybos butai dažniausiai parduodami be gerai atlikto remonto, kas reiškia, kad turėsite arba gyventi su tokiu remontu, koks yra, arba turėsite mokėti pinigus ir remontuoti butą, o tai papildomai kainuos. Perkant naujos statybos butą dažniausiai taip pat yra tik dalinė apdaila ir remontas taip pat papildomai kainuos, tačiau remontą atlikti daug paprasčiau, todėl dažniausiai tai bus pigiau. Jums reikia surasti, kur parduodami butai Klaipėda ir paskaičiuoti, kiek kainuotų remontas. Be to, labai svarbu, kurioje vietoje randasi butas. Pagalvokite ar tai jums patogi vieta. Viskas labai individualu. Pavyzdžiui, vieniems pirkėjams bus privalumas senos statybos buto, nes jis stovi miesto centre. Tuo tarpu kitiems tai bus trūkumas ir jie mieliau rinksis naują statybą miesto pakraštyje. Čia jau reikia viską vertinti patiems ir rinktis, kuri statyba ir, kurioje vietoje yra tinkamiausias variantas. Ir reikia nepamiršti, kad gyventi turi būti patogu, todėl visuomet verta rinktis geroje vietoje esantį būstą.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>