Futbolo legendos: Sužinokite apie geriausius visų laikų futbolininkus

Futbolas yra viena populiariausių sporto šakų pasaulyje. Ji gyvuoja jau šimtmečius ir bėgant metams tobulėjo. Milijonai žmonių visame pasaulyje mėgsta žiūrėti ir žaisti šį žaidimą. Tačiau futbolą ypatingą daro legendos, kurios iškilo į viršų ir parodė pasauliui, kaip atrodo didybė. Nuo Diego Maradonos iki Pelé ir Cristiano Ronaldo – šios futbolo legendos įkvėpė ir paveikė ištisas futbolininkų kartas. Kviečiame į kelionę, kurios metu susipažinsite su didžiausių visų laikų futbolininkų gyvenimu ir karjera. Sužinokite apie jų nuostabius pasiekimus, svarbiausius įvykius ir sumuštus rekordus. Nesvarbu, ar esate šio žaidimo gerbėjas, ar tiesiog smalsaujate apie šias futbolo legendas, kiekviename iš jų rasite ką nors, kas jums patiks. Taigi, pradėkime! golas2017.lt – viskas apie futbolą.

Diego Maradona

FutbolininkaiPirmoji pavardė šiame sąraše – Diego Armando Maradona. Jis yra Argentinos futbolininkas, daugelio laikomas vienu geriausių visų laikų futbolininkų. Maradona turi daug patirties žaisdamas puolėjo pozicijoje. Jis geriausiai žinomas iš Argentinos rinktinės ir Italijos klubo "Napoli" komandos. Maradona taip pat yra pelnęs įvartį, atvedusį Argentiną į pergalę 1986 m. pasaulio futbolo čempionate. Jo futbolo talentas buvo greitai pastebėtas ir 1982 m. jis net buvo perkeltas į Barseloną. Maradona taip pat yra pelnęs daug sėkmės Barselonai. Jo karjera taip pat buvo kupina kontroversijų ir daugelis netgi manė, kad jis buvo pernelyg temperamentingas, kad būtų sėkmingas žaidėjas. Nors Maradona buvo kritikuojamas dėl kai kurių savo veiksmų, neabejojama, kad jis yra vienas geriausių visų laikų futbolininkų.

Pelé

Kitas žaidėjas, kuris dažnai lyginamas su Maradona. Jo vardas – Edsonas Arantesas do Nascimento, dar žinomas kaip Pelé. Pelé taip pat yra Brazilijos futbolininkas, tapęs vienu garsiausių ir sėkmingiausių visų laikų futbolininkų. Pelé buvo puolėjas, žaidęs beveik 20 metų. Jis tapo futbolininku savo jaunimo rinktinėje ir Brazilijos nacionalinėje rinktinėje, kai jam buvo vos 15 metų. Pirmąjį įvartį į Brazilijos rinktinės vartus jis įmušė būdamas vos 16 metų. Pelé yra vienintelis žmogus, laimėjęs tris pasaulio futbolo čempionatus. Jis iškovojo titulą 1958, 1962 ir 1970 m. Dažnai jam priskiriami nuopelnai už tai, kad savo įgūdžiais ir gebėjimais padėjo pakelti sportą į naują lygį. Pelé yra vienas garsiausių visų laikų futbolininkų ir dažnai laikomas vienu geriausių visų laikų futbolininkų.

Cristiano Ronaldo

Kitas puikus futbolininkas, sulaukęs sėkmės, yra Cristiano Ronaldo. Jis yra portugalų futbolininkas, šiuo metu žaidžiantis Ispanijos komandoje Madrido "Real". Ronaldo yra vienas sėkmingiausių visų laikų futbolininkų. Jis ne kartą buvo pripažintas geriausiu pasaulio žaidėju ir laimėjo daugybę svarbių apdovanojimų. C. Ronaldo taip pat atvedė Portugaliją prie daugelio pergalių. 2016 m. jis atvedė savo komandą į Europos futbolo čempionatą. Jis taip pat yra pirmasis žaidėjas, su savo komanda laimėjęs keturis Europos čempionatus. Ronaldo taip pat žaidžia Madrido "Real" komandoje. Būdamas šios komandos nariu, jis laimėjo Copa del Rey ir UEFA Čempionų lygą. Ronaldo tapo vienu populiariausių ir sėkmingiausių visų laikų futbolininkų.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>