Pavasarinis arba rudeninis kombinezonas kudikiui – kaip išsirinkti?

Kiekvienam kūdikiui labai svarbūs pasivaikščiojimai gryname ore. Ypač didelę reikšmę tai turi naujagimiams. Grynas oras įtakoja pilnavertį kvėpavimo sistemos bei imuniteto susiformavimą, gerą apetitą ir sveiką miegą. Net jeigu mažylis gimė vėsiuoju metų laiku – tai ne priežastis atsisakyti pasivaikščiojimų gryname ore. Reikia tik teisingai nuspręsti, kokie viršutiniai drabuziai kudikiams geriausiai tiktų. Šiame straipsnyje mes aptarsime, koks gali būti pavasarinis ir rudeninis kombinezonas kudikiui, kokios pagrindinės jų rūšys ir kur kokybiškiausi kombinezonai kudikiams, kur geriausia juos įsigyti.

Pirmasis kombinezonas naujagimiui – ypatingas pirkinys ir jį išsirinkti dažnai būna nepaprastai sunku. Mes, tėvai, tokio rūbo neturėjome. Per pastaruosius dvidešimt – trisdešimt metų vaikiška mada gerokai pasikeitė, atsirado naujos medžiagos. Pavasarinis kombinezonas kudikiui arba rudeninis kombinezonas kudikiui turėtų būti pasirenkamas, atsižvelgiant į išorinį audinį bei pašiltinimą, būtinus elementus, reiktų gerai apgalvoti spalvą, skalbimo ypatumus. Svarbu žinoti, kaip teisingai pasirinkti reikiamą dydį.

Patariame pirkti firminius gaminius, nes tai garantuos Jums pasiuvimo ir audinių kokybę, jūs galėsite būti tikri, jog rūbas atitiks pageidaujamą dydį, bus patogus jūsų mažyliui.

Kombinezonai kūdikiams, jų rūšys

Kiekvienoje vaikiškų viršutinių rūbų gamintojo kolekcijoje būtinai pristatomi kombinezonai kūdikiams ir kombinezonai naujagimiams, kuriuos galima įsigyti turintiems patį įvairiausią biudžetą. Kaip taisyklė, kombinezonai naujagimiui skiriasi savo konstrukcija (arba fasonu), užpildu (pašiltinimu), sezoniškumu.

Populiariausi kūdikių kombinezonai pagal fasoną:

  • klasikiniai,
  • vokeliai,
  • transformeriai.

Kiekvienas tokio fasono naujagimio kombinezonas turi savų trūkumų ir privalumų. Prieš apsisprendžiant kuris kudikio kombinezonas jums labiausiai patinka, pagalvokite apie kūdikio amžių ir jo fizinį aktyvumą. Klimato sąlygos svarstomos renkantis pašiltinimą. Tas pats liečia ir sezoniškumą. Šalyse, kur šiltas klimatas, net žiemai visiškai tiks pavasarinis (rudeninis) kombinezonas kudikiui.

Vientiso ir atskiro kombinezono skirtumai

Naujagimio tėvams derėtų atkreipti dėmesį į vientiso modelio kombinezonus. Vientisi kombinezonai kudikiui gerai apsaugo nugarą ir vaiko juosmenį nuo apsinuoginimo. Toks kombinezonas kudikiui pavasariui idealiai tinka naujagimiams, kurie pasivaikščiojimų lauke metu daugiausia laiko praleidžia gulėdami vežimėlyje. Jeigu gaminys turi nuimamas pirštines ir kojines, tai jūsų mažylis garantuotai apsaugotas nuo šalčio. Kai tik naujagimis tampa aktyvesnis, jis jausis šiek tiek sukaustytas, todėl pavasariniai kombinezonai turi būti perkami atsižvelgiant į kūdikio judrumą.

Rudeniniai arba pavasariniai kombinezonai kudikiams, kaip teisingai pasirinkti dydį

Savaime suprantama, jog vaikas turi vilkėti jam tinkančio dydžio drabužius. Rudeniniai arba pavasariniai kombinezonai kudikiams irgi privalo būti mažyliams patogūs, todėl prieš įsigydami kombinezoną jį būtinai pamatuokite savo vaikui. Pastatykite arba paguldykite savo vaikutį ir įvertinkite rankovių bei kelnių ilgį, pečių ir klubų plotį. Tada pasodinkite mažylį ir pažiūrėkite, ar kombinezonas pavasariui netempia per juosmenį, ar tinkamo ilgio kombinezono kelnės. Kombinezonai kudikiams pavasariui ar rudeniui turi būti laisvi, apykaklė glaudžiai dengti kaklą, rankovės dengti riešus, o kelnės – kulkšnis. Atkreipkite dėmesį į vaiko reakciją. Kartais net galima paklausti mažylio ar jam patinka, ar patogu, ar jis norės vilkėti šį rūbą. Metukų kūdikis jau geba atsakyti teigiamai arba neigiamai.

Vaikui iki trejų metukų demisezoninis kombinezonas neturėtų būti perkamas iš anksto, kadangi galima stipriai apsirikti su dydžiu ir tokiu atveju šeimai teks dvigubos išlaidos. Suprantama, jog nedidelės krautuvėlės demisezoninius rūbus išparduoda dar praeito sezono viduryje, tačiau internetinėje parduotuvėje KIDY.eu visada Jūsų laukia gausus pasirinkimas ir sezono pradžioje. Kūdikiai iki pusantrų metukų labai greitai auga ir nuspėti reikiamą dydį labai sunku. Todėl raginame Jus neskubėti įsigyti nepigaus pirkinio, geriausia, jei kombinezonas kudikiui rudeniui ar pavasarinis kombinezonas kudikiui pasieks jūsų namus ne anksčiau poros savaičių iki sezono pradžios.

Išaugimui perkami rudeniniai kombinezonai vaikams iki pusantrų metukų – neapgalvotas pirkinys, nes per du sezonus kūdikis išaugs dviem – trimis dydžiais. Su pirkiniu dviejų – trejų metukų mažyliams jau galima rizikuoti pirkti pavasarį kombinezoną pavasario ir sekančio rudens sezonui, tada vienareikšmiškai derėtų rinktis komplektą: striukę ir kelnes.

Vaikiški kombinezonai rudeniui ir pavasariui, jiems skirtos medžiagos

Svarbus klausimas – gaminio medžiaga. Kombinezonai naujagimiams gali turėti bet kokį viršutinį sluoksnį, tačiau jau pradedantiems vaikščioti kūdikiams ir vyresniems mažyliams viršutinis audinio sluoksnis būtinai turi būti iš neperšlampančio audinio. Pamušalinis audinys (pašiltinimas) įvairių gamintojų gaminiuose labai skiriasi. Lygiai taip pat skiriasi ir jų storis. Kai kurios firmos naudoja šiuolaikišką plonytį pašiltinimą, tačiau pagrinde sutinkami vidutinio storio pašiltinimo sluoksniai. Pigūs kombinezonai siuvami pagal senąsias technologijas.

Vaikiški kombinezonai rudeniui ir pavasariui tinka esant -5 – +10 laipsnių temperatūrai. Firminių gaminių etiketėse dažnai nurodoma temperatūra, atsparumas drėgmei, patvarumas, audinio tankumas. Svarbu, kad vaikiski kombinezonai rudeniui gerai skalbtųsi ne tik rankomis, bet ir skalbimo mašina, todėl nepamirškite gaminio etiketėje patikrinti atitinkamus simbolius.

Vilaurita kombinezonas – pirmojo sluoksnio naujagimio rubeliai

Atkreipkite dėmesį, jog yra ir kombinezonai kudikiams neturintys pašiltinimo sluoksnio. Jie skirti:

  • pasivaikščiojimams,
  • apsisaugoti nuo lietaus ir vėjo,
  • žaidimams purvyne ir pan.

Tokie kudikiu rubeliai kaip kombinezonai be pašiltinimo velkami arba ant šiltų viršutinių rūbų, arba esant šiltesniam orui. Pirmajam rūbų sluoksniui tobulai tinka Vilaurita kombinezonas.

Vilaurita kompanija garsėja tuo, kad joje gaminami puikūs, kokybiški rubai kudikiams. Ir šios produkcijos kaina gerokai žemesnė, nei pas konkurentus. Gamyba vykdoma Lietuvoje.

Kombinezonas naujagimiui, spalvų gama

Pirmiausia įsigyjamas kombinezonas naujagimiui, o tik tada pagal spalvą derinamos pirštinės, avalynė, kepurė. Nuo pat mažų dienų lavinkite gerą vaiko skonį. Jeigu kudikio kombinezonas – vienintelis viršutinis vaiko drabužis rudeniui ir pavasariui, tai patariame pirkti jį neteplios spalvos, kadangi maži vaikai dažnai išsitepa ir be skalbimo čia neapsieisi. Firminiai gaminiai kiekvienais metais stebina naujomis spalvomis.

Kidy – drabuziai kudikiams internetu

Internetinėje Kidy.eu parduotuvėje pristatomi drabužiai naujagimiams išsiskiria didžiuliu asortimentu ir pakeri iš pirmo žvilgsnio. Būsimi ir jau esami tėveliai savo siekį „mano vaikas turės viską, kas geriausia“ galės realizuoti bet kuriuo metu, jiems tereikia pasidomėti kokie drabuziai kudikiams internetu siūlomi KIDY parduotuvėje. Šis momentas itin svarbus, kadangi būsimieji tėveliai nori spėti viską įsigyti, sukurti komfortišką aplinką ir nieko nepamiršti. Juos domina drabužiai kūdikiams, įvairūs aksesuarai ir priemonės, kurių gausoje lengva pasimesti.

Rubai naujagimiams – patys pirmieji mažojo žmogučio drabužėliai. Natūralu, jog norisi, kad rubeliai kudikiams būtų ne tik kokybiški, bet ir įsimenantys spalvomis, dizainu, neįprastomis originaliomis detalėmis.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>