Rankų darbo telefono dėklai

Dėklai telefonamsŠiandien telefono dėklas atlieka ne tik apsauginę funkciją, tačiau net gi daugiau pasitarnauja kaip puošybos elementas, kuris atspindi bent mažą dalelę žmogaus vidaus. Kadangi nevisada galima rasti norimo dizaino apsaugos, daugiau kūrybiškumo bei laisvo laiko turintys žmonės nusprendžia telefono dėklą pasigaminti patys. Ypatingai populiarūs ir lengvai pagaminami Samsung, Iphone ar LG telefonų dėklai. Be jokios abejonės, vieni telefono dėklą pagamina tik sau, kiti nusprendžia savo kūrybiškumą išnaudoti ir užsidirbti iš jo pinigų – dėklus gamina ir kitiems.

Karšti klijai

Nors žinome, kad populiariausi telefonų dėklai yra silikoniniai, tačiau naujausia tendencija šiandien tampa rankų darbo karštų klijų dėklai. Tai itin lengvai pagaminami dėklai, kuriuos išformuoti bei papuošti galėsite pagal savo individualius poreikius. Be jokios abejonės, jums reikės karštų klijų, taip pat telefono kuriam norėsite pritaikyti šį dėklą bei jūsų pageidaujamų papuošimų. Vieni dar neišdžiuvusius klijus puošia blizgučiais, akmenėliais, kiti juos dažo įvairiais dažais – kiekvieno laisvė pasirinkti.

Silikoniniai dėklai

Nors silikoninių dėklų pasirinkimas yra išties platus, tačiau vis dėlto išranki akis neatras tinkamiausio varianto, ypatingai jei telefono modelis šiek tiek retesnis. Pavyzdžiui, Samsung, Iphone ar LG telefonų dėklai siūlo plačius dizaino pasirinkimus, kai tuo tarpu Sony ir Huawei tokios pasiūlos neturi. Todėl šiandien itin populiaru patobulinti skaidrius telefonų dėklus. Vieni priklijuoja norimą iliustraciją, priklijuoja įvairių blizgučių. Kūrybiškesni žmonės dažnai sugalvoja dar įvairesnių papuošimų, kuriuos gali sudaryti net vanduo! Puošdami jau įsigytą skaidrų telefono dėklą išlošite daugiau estetikos klausimu, kai tuo tarpu karštų klijų dėklai nevisada gali pavykti itin lengvų ir grakščių formų.

Telefonų supirkimas

Jei svarstote įsigyti ne naują telefono dėklą, o naują telefoną, rekomenduojame neišmesti savo senojo ir pasidomėti ką siūlo telefonų supirktuvės. Šiandien ypatingai geras kainas siūlo http://www.telefonu-supirkimas.lt, tad už savo telefoną galite gauti nemažą sumą, kuri bus puiki investiciją į naująjį jūsų džiaugsmą. Tik nedelskite ir atsiminkite, jog jūsų telefonas kiekvieną dieną vis labiau nuvertėja, todėl neatidėliokite ir pakeiskite savo telefoną nauju jau dabar!

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>