Stiklintojo darbas – ne kiekvienam

Neretai terasų stiklinimas arba langų keitimas vyksta labai aukštai ir pavojingomis sąlygomis. Kiekvienam vertėtų pagalvoti, kaip iš tiesų reikia dirbti šį darbą, ir įsivaizduoti, ką patiria tokią profesiją pasirinkę žmonės. Štai keletas aspektų, kurie tikrai yra būtent stiklintojų darbe. Ir jeigu jums dar kartą pasirodys, kad už šias paslaugas kažkas prašo per daug pinigų, gerai pagalvotumėte, ar patys už tokią sumą sutiktumėte dirbti tokiomis sąlygomis.

Kova su aukščio baime

TerasosStogų dengimas, langų terasų stiklinimas – tai aukštalipio darbas. Nors daug ką mūsų gyvenime jau gali padaryti mašinos, mechanizuoti sprendimai, tačiau yra nemažai sąlygų, kuomet visgi turi dirbti ir tiesiog paprastas žmogus. Šiuo atveju, tai gali būti jūsų kova su aukščio baime, tačiau ji, vienokia ar kitokia, veikiausiai bus. Ar aukštai dirbantis žmogus turi visai nebijoti aukščio? Tiek stogdengiai, tiek stiklintojai pasakytų, kad aukščio baimė yra būtina, nes ji yra saugiklis. Kai tenka dirbti tokioje padėtyje, kur neaišku, ar viskas gerai, kur apima didesnė baimė – tuomet tenka ir padaryti daugiau apsaugos sau veiksmų ir bandyti dirbti kur kas saugiau. Tad baimė, sveika aukščio baimė, turi būti. Bet tai aišku negali būti ir kažkokia fobija, kuomet žmogus suakmenėja ir daugiau negali nieko daryti, nes tuomet tokių darbų tiesiog nepavyks dirbti.

Darbas atšiauriomis sąlygomis

Terasų stiklintojams ir langų dėjikams teks dirbti ne tik vasarą saulei šviečiant ir esant maloniam orui, bet ir tikrai esant prastoms oro sąlygoms, pučiant žvarbiems orams. Nors dauguma žmonių tokius statybinius darbus mėgsta atlikti vasarą ir juos planuoti tokiu metu, tačiau darbų pasitaiko bei prireikia taip pat ir žiemos metu. Tad reikėtų nusiteikti, kad šie žmonės dirba ne šilto ofiso sąlygomis, su papildomu šildytuvu, kai labai šalta. O kaip žmonės, kurie tikrai žino, ką reiškia oro kaita.

Kruopštus darbas

Taip pat norint stiklinti terasas ar langus, reikia ir kruopštumo. Jeigu darbas bus atliktas atmestinai, tuomet per plyšius nuolatos švilps vėjai, ir tai bus ne pats maloniausias reikalas. Tad kruopštus darbas yra tikrai reikalingas, kaip ir atitinkamas požiūris į jį.

Fizinės ištvermės pojūtis

Laisvė būti aukštai, ir dirbti nepriklausomai yra privalumas. Labiau tai tinka tiems, kas yra fiziškai stipresni, geriau pasirengę. Nes fizinė ištvermė tik tada ir yra galima tokiomis darbo sąlygomis.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>