Tinkama suknelės priežiūra – garantuos jos ilgaamžiškumą

Gražūs drabužiaiKoks drabužis yra geras? Žinoma, pirmiausia tas, kuris Jums yra kuo arčiau širdies. Kokius kriterijus jis dar turi atitikti? Taip pat turi būti pagaminamas iš geros kokybės audinio. Dažnai pasirinkimai natūralūs, tačiau visais laikais gaminami ir puikios kokybės sintetiniai audiniai, kurie tarnauja taip pat ilgai, tačiau jų kaina yra maža. Taip pat geras drabužis yra tas, kuris tarnauja ilgus metus, tačiau nuo skalbimo tik minimaliai keičia savo išvaizdą, tad radus tokį variantą – būtinai ir toliau rinkitės to paties gamintojo rūbus.

Investuokite į kokybę, kuri atsiperka

Štai geros kokybės drabužius, kurių kainos yra labai patrauklios, galite rasti čia: Style24.lt. Labiausiai merginoms patinka suknelės, tačiau rasite ir kur kas platesnė rūbų pasiūlą.

Tiesa, suknutės labai dažnai vadinamos pačiu moteriškiausiu drabužiu, kuris gali pabrėžti kūno linkius, suteikti elegancijos. Štai todėl tinkamo drabužio pasirinkimas – būtinas. O kaip jį prižiūrėti, kad ta suknutė arba bet koks kitas drabužis Jums tarnautų daugelį metų – patarimai apačioje. Taip pat reikia nepamiršti, kad priežiūra turi būti reguliari. Tuomet ir rezultatas – atitiks poreikius.

Valymas pagal audinio sudėtį

Pirmiausia reikia kuo detaliau susižinoti – koks audinys yra naudojamas suknelei pagaminti. Tokiu atveju galima kur kas paprasčiau pasirinkti ne tik tinkamas priemones jos priežiūrai, tačiau taip pat ir susipažinti su skalbimo specifika, kuri taip pat yra labai svarbi. Dažniausiai perkant internetu paliekama instrukcija, kuri susijusi su suknelės charakteristikomis. Tai labai patogu, kadangi matyti – kokio tipo audinys tai yra. Dažniausiai sunkiau tais atvejais, kai naudojamas miksinis audinys, tačiau nederinami tokie, kurie visiškai nedera tarpusavyje, tad daugiau arba mažiau – priežiūra nebus sudėtinga.

Valykite skubiai, nelaukite

Taip pat svarbi taisyklė, kad dėmių šalinimui reikalinga greita reakcija. Blogiausia, kai atsiradusios dėmės ir toliau „gilinamos“. Tai reiškia, kad neskubama jų valyti ir tokiu atveju jos vis labiau įsigeria į audinį, kol galiausiai pašalinamas tampa sudėtingas.

Žinoma, galima pasidžiaugti, kad šiuo metu priemonių dėmių šalinimui yra labai daug ir jos dažniausiai sėkmingiau pašalina net ir labai didelius nešvarumus, tačiau kartais toks valymas gali blukinti audinį, tad siūlome valyti skubiai, kai tik konkreti dėme atsirado.

Ūkinis muilas ir jo plovikliai – daro stebuklus

Ūkinis muilas labai dažnai vadinamas visagaliu, kuris sėkmingai pašalina net ir labai didelius nešvarumus, kurie kelia Jums nepasitenkinimą. Dažniausiai dėmių šalinimui puikiai tinka kietas muilas, kurias reikia įtrinti juo, o paskui tiesiog dėti į skalbimo mašiną ir plauti su kitais plovikliais. Taip sėkmingai pašalinamos dėmes, o pati suknelė – paprasčiausiai išplaunama. Kita alternatyva yra ūkinio muilo skalbikliai, kurie vis dažniau pasirenkami. Vertinami todėl, kad puikiai išvalo ne tik dėmes, tačiau apskritai palaiko normalų audinio ryškumą. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie turi jautrią odą,. Paprasčiausiai ūkinis muilas nekelia jokių alergijų.

Valymui – soda?

Visi puikiai žino, kad soda yra puikus pasirinkimas tokiu atveju, kai reikalingas sudėtingų dėmių šalinimas virtuvėje ir vonioje. Tačiau retam teko girdėti, kad soda gali būti naudojama ir suknelių priežiūrai. Tiesa, jokiu būdu ne juodų arba kitų tamsių spalvų, kadangi atsiradusias baltas dėmes – gali būti sunku išplauti.

Taigi, su soda puikiai pašalinsite ir tokius nešvarumus kaip kad rašalo dėmės, sakoma, kad ji puikiai pašalina šlapimo, taip pat – kraujo paliktus pėdsakus. Žinoma, šiuo atveju taip pat labai svarbi gera reakcija, o uždėjus sodos tirpalu su vandeniu – ant drabužio reikia palaikyti bent jau valandą. Tikėtina, kad per tiek laiko nešvarumas bus sėkmingai pašalintas.

Skalbikliai, kurie varijuoja pagal atspalvius

Jeigu norite, kad Jūsų suknelės audinys visada atrodytų puikiai – tokiu atveju siūlome įsigyti specialius skalbiklius, kurie padeda išlaikyti drabužio spalvos ryškumą. Minusas tame, kad dažniausiai tokie skalbikliai dažnai sukelia jautrius dirginimus odai, tad tai – nėra malonu. Tačiau tais atvejais, kai reikalinga ypatingos, šventinės suknelės priežiūra – tai tampa nepamainomu pasirinkimu, tiksliau – pagalba, kuri padeda puikiai atrodyti, svarbiausia, net ir metų senumo suknelė nešioti taip, tarsi ji būtų visiškai nauja.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>